PUBG Mobile Benzeri Oyunlar

Call Of Duty Mobile

Player Unkown’s Battergrounds (PUBG), Bluehole tarafından yayımlanarak geliştirilen çok oyunculu video oyunudur. Eğer PUBG mobile oyunundan sıkıldıysanız, Android, İOS, Xbox One, PlayStation ve Windows cihazlarda PUBG mobile benzeri oyunları deneyebilirsiniz.

Cyber Hunter

Yeni nesil oyunlardan biri olan Cyber Hunter diğer mobil oyunlarla rekabet edecek özelliklere sahiptir. Oyunu Android, İOS mobil ve Windows cihazlarda oynayabilirsiniz. Oyunun hayatta kalma, çekim, keşif, beceri gibi birçok modu vardır. Oyun karakterlerinizin beceri ve taktiklerinizi geliştirebilirsiniz.

Cyber Hunter

Oyunda beyin ve bilgisayar teknolojisi gelişmiş hale gelir. İnsan uygarlığının yaşadığı bu dönemde büyük olaylar karşısında evrimsel sıçrama yaşayarak geleceğin hikâyesini anlatılmaktadır. Adalet ile kötülük karşı karşıyadır. Eski yeniye karşı durur. Muhafazakârlık güçleri ile radikalizm çatışır.

 

Oyun karakterleri süper güç kullanabilirler. Sizi yaklaşan düşmanları görebilir, takım arkadaşlarınızın gücüne güç katabilirsiniz. Dikey savaş konsepti bulunmaktadır. Tırmanma, kayma, yuvarlanma özellikleri sayesinde dağ, bataklık, çöl ve büyük arazilerde savaşabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile

Call Of Duty tarafından geliştirilmiş, oyunun mobil versiyonudur. 3B grafik, HD ve yüksek ses kalitesi sayesinde tıpkı bilgisayardaki gibi oynarsınız. Oyun Windows, Mac OS, PlayStation, Xbox, Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu çalışır.

Çok oyunculu, farklı harita, tek, takım, keskin nişancı, ölüm maçı ve birçok modda yer gözetmeksizin istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Kumanda özelliklerini kendi kullanımınıza göre özelleştirebilirsiniz. Diğer oyuncularla sesli ve yazılı sohbet ederek iletişim kurabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile

Oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz gibi online olarak dünyanın bir ucundaki oyuncuyla da oynayabilirsiniz. Oyunda ilerledikçe karakter, silah ve tüm teçhizatları özelleştirebilirsiniz. Oyun takım, ölüm maçı, cephe hattı, herkese açık, ara yok et, hâkimiyet zorlu nokta, gibi PVP modlarını da oynayabilirsiniz.

Fire Fire

Mobil cihazlarda en oynanan hayatta kalma savaş oyunudur. Andorid ve İOS cihazlarla uyumlu çalışır. 49 kişiyle birlikte ıssız bir adaya atılırsınız. 10 dakika boyunca hayatta kalmak için mücadele etmeniz gerekir. Oyunun başlangıç noktasını paraşüt veya güvenli nokta seçebilirsiniz. Oyunda yapmanız gereken tek şey araçları kullanarak, siper al, ot ve duvarların altında kamuflaj ederek hayatta kalmak. Diğer oyuncular tuzaklara düşerek başarısız olurlar.

Fire Fire

Oyuncu olarak silahla, düşmanlarını öldürerek güvenli bölgede kalman gerekiyor. Gezerken bulacağın sandıkları açarak, farklı teçhizatları bulabilirsiniz. Sandıkları açarken dikkat etmek gerekiyor. Çünkü içinde bomba tuzakları çıkabiliyor.

Knives Out

Grup olarak 5 oyuncu, savaşta ise 100 oyuncuyla birlikte oynayabilirsiniz. Oyun Android, İOS ve Windows cihazlarla uyumlu çalışır. Yüksek silah sesleri nedeniyle diğer oyuncuların ayak seslerini duyamazsınız. Keskin nişancı, 50V50, takım dövüşü, birçok yaratıcı moddan birini seçerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Rocket Royale

Oyunun amacı roket inşa ederek uzak adalara uçmaktır. Oyun Andorid ve İOS cihazlarla uyumlu çaluşır. Karakter, çekiç, avatar, roket, dans, xp gibi keşfedilecek birçok şey var. Oyunda düşen meteorlardan işçi kaynağı bularak, roketler inşa edebilirsiniz. Diğer oyuncuların roketlerinizi çalmasına izin vermeyin. Eşyalarını diğer oyunculardan korumak için, kaleler inşa ederek kendinizi savunun.

Multiplayer, solo, duo ve squad takım başına üç oyuncu modları bulunmaktadır. Oyunda robot ve sahte oyuncu yoktur. Her bir oyuncu internet üzerinden bağlanmış gerçek kullanıcıdır. Gerçek sandox modunda her şeyi yıkabilirsiniz. 25 oyunculu çevrimiçi maçlara katılabilirsiniz.

Rules Of Survival

8X8 kilometrelik 300 oyuncunun çeşitli arazilerde savaştığı bir oyundur. Android ve İOS ile uyumlu çalışır. Oyun koş ya da savaş özelliğine sahiptir. HD haritalar bulunmaktadır. Güvenli bölge küçülmeye başlar. Oyuncu olarak silahları toplayıp, taktikleri uygulayarak hayatta kalman gerekiyor.

Battlelands Royale

Hayatta son kalan oyuncu olmak için kıyasıya savaşman gerekiyor. 32 oyunculu 3 ve 5 dakikalık savaşlara katılabilirsiniz. Oyunda tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirerek takım halinde de oynayabilirsiniz. Kart, teçhizat toplayıp, bölüm atlayarak ödüller kazanabilirsiniz. Böylece karakterinizin özelliklerini de arttırmış olursunuz. Oyunu Android ve İOS cihazlarınıza indirerek rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Pixel Unkown’s Battlegrounds

Hayatta kalma oyunlardan bir tanesi de Pixel Unkown’s Battlegrounds’dur. Oyunu Android, İOS ve Windows cihazlarda oynayabilirsiniz. Helikopterden adaya atlayarak ganimetleri toplayıp, rakiplerini avlaman gerekiyor. Takım oyunu, birden farklı görünüm, tüm cihazlar için uygun grafik modları, 30’dan fazla silah, arabalar, askeri araçlar, otomatik ateş, büyük harita ve kolay kontroller nedeniyle oyunu çok seveceksiniz.

Battlelands RoyaleCall Of Duty MobileCyber HunterFire FireKnives OutPixel Unkown’s BattlegroundsPUBG MobileRocket RoyaleRules Of Survival

Volkan Aktaş

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sosyal medya, Seo, Web Tasarım başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında bir fikriniz varsa iletişim bilgilerimden bana hemen ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Call Now Button7/24 Destek İçin Hemen Arayın!