The Long Dark Nasıl Bir Oyun

The Long Dark

Yılbaşının yaklaşmasıyla cömert Epic Games oyuncuları tekrar sevindirdi. Cities Skylines gibi güzel bir oyundan sonra The Long Dark oyununun da bedava verilmesi oyuncuları oldukça sevindirdi. Herhangi bir ücret ödemeden bu oyunu siz de hesabınıza eklemişseniz ancak bu oyunla ilgili bir fikriniz yoksa bu yazımızı mutlaka okumalısınız.

The Long Dark Konusu

Bir uçak pilotusunuz. Geçmiş günlerden tanıdığınız bir kadın size gelip yardım istiyor. Bu kadınla aranızda bir yaşanmışlık olduğunu ilk dakikalardan hissetmeye başlıyorsunuz. Daha sonra uçağınızla bu kadını gitmek istediği yere götürmeyi kabul ediyorsunuz. Uçakla seyahat ederken bir anda uçağın tüm elektronik aksamları bozuluyor ve uçağınız düşüyor. Kazandan sağ kurtuluyorsunuz ancak birlikte seyahat ettiğiniz kadın kayıp. Uçağınızın düştüğü yer son derece çetin hava şartlarının yaşandığı bir yer olduğu için hem hayatta kalmaya hem de kız arkadaşınızı bulmaya çalışıyorsunuz. Buz gibi geceleri atlatmak için etraftan odun topluyor, karnınızı doldurmak için tavşan avlıyorsunuz.

Volkan Aktaş

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sosyal medya, Seo, Web Tasarım başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında bir fikriniz varsa iletişim bilgilerimden bana hemen ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Call Now Button7/24 Destek İçin Hemen Arayın!