WordPress Ücretsiz En Güzel Yemek Temaları

Fooding wordpress temasi

WordPress ücretsiz en güzel yemek temaları web sayfanızı iştah açıcı bir hale getiriyor. Yemek tarifi blogları, restoranlar ve yemekler hakkında bilgiler içeren sitelerin ücretsiz şekilde kullanacakları bir temalar ile birlikte ziyaretçilerinizi çok daha güzel bir şekilde karşılayabileceksiniz.

Fooding

Yemek içerikli temalar arasında öne çıkan Fooding kullanışlı yapısı ile siteyi özel bir hale getiriyor.Yemek ile ilgili her türlü içeriğe yer vermek açısından sade ara yüzü ile işlev gören tema özellikleri ile ücretli temaları aratmıyor.

Fooding wordpress temasi

Özellikle ziyaretçilerin dikkatinin çekilmesi istenen tarifler ya da yemekler için yapışkan gönderi özelliği kullanılabilir ve böylece belirli tarifler ya da yemekler sürekli olarak üst sıralarda görülebilir.

Foodie Blog

WordPress ücretsiz en güzel yemek temaları arasında sade ve kullanışlı tasarımı ile öne çıkan Foodie Blog kendi tariflerini paylaşmak isteyenler için özel bir tema olarak öne çıkıyor.

Foodie Blog wordpress teması

Yemek incelemeleri, tarifler ve yiyecekler ile ilgili her şeye temada yer vermek mümkün hale geliyor. Etkileyici görünümünün yanı sıra temanın arama motorları için çok gerekli olan SEO açısından da uygun olduğunu belirtmek gerekiyor.

Memory

Yemek içerikli sitelere güzel bir görünüm kazandıracak olan Memory temasının ücretli versiyonu da bulunuyor ancak ücretsiz versiyon özellikleri ile oldukça yeterli düzeyde bir kullanım imkânı yaratıyor. Özellikle beyaz zemin üzerine kırmızı detaylar ile zenginleştirilmiş olan tema dikkat çekici ve zarif bir izlenim yaratıyor. Aynı zamanda yemekler için fotoğraf kullanmak önemli olduğundan Jetpack gibi eklentiler ile de tema tam uyumlu olarak çalışıyor.

Kale

Kale özellikle kurulum sayısında çok fazla kullanıcı tarafından tercih edilmesi ile öne çıkıyor. Zengin özelliklerini ücretsiz şekilde sunan tema kendi yemek bloğunuzu oluşturmanıza ya da restoranınız için özel bir site yapmaya imkân veriyor. Sade ve işlevsel özellikleri SEO açısından da tam uyumluluk gösteriyor. Kolayca özelleştirilen sayfalar, tam genişliğe uygun olan sayfalar ve farklı renk seçenekleri ile birlikte Kale WordPress ücretsiz en güzel yemek temaları arasında mutlaka değerlendirilmesi ve kullanılması gereken bir tema olarak kendisini gösteriyor.

Volkan Aktaş

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sosyal medya, Seo, Web Tasarım başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında bir fikriniz varsa iletişim bilgilerimden bana hemen ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Call Now Button7/24 Destek İçin Hemen Arayın!