WordPress Eğitimi

Türkiye’nin her yerinden ücretsiz ulaşın. Dijital pazarlama projeleriniz için WhatsApp, İletişim Formu gibi kanallardan ulaşmanız durumunda 2 dk. içerinde dönüş sağlıyorum.

Ayrıca, hızlı bilgi almak için 05342704680 no’lu numaramdan 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

  Wordress eğitimi konusunda kendi internet sitenizi kendiniz kurabileceğiniz şekilde bireysel eğitimler sunuyorum. 4 hafta süren eğitimler sonunda sıfırdan bir WordPress sitesi nasıl yaratılacağını kendi kendinize uygulayarak öğreniyorsunuz. Eğitimin en önemli farklarından biri kendinize özel açılacak web siteniz üzerinde çalışarak öğrenmeniz ve eğitim sonunda WordPress uzmanlık yetkilerinize ek olarak; sıfırdan bir WordPress web sitesine sahip olacağınızdır.

  Wordpress Eğitim İçeriği

  Wordpress'i Birebir Eğitimler İle Kendi Web Sitenizi Kurarak Öğrenin

  Hepimizin de bildiği gibi WordPress alt yapısını günümüzde ki internet sitelerinin büyük bir çoğunluğu tercih etmekte. Piyasa da ki genel algıya bakıldığında akıllarda birçok noktada özel yazılım mı? yoksa wordpress mi sorusu gelse de, wordpress zaman içinde süre gelen süreçte yeteneklerine öyle şeyler ekledi ki; günümüzde WordPress şirket sitelerinden, WordPress e-ticaret sitesi bile kurmak mümkün.

  Alacak olduğunuz eğitimler ile WordPress kurumsal web sitesizden Woocommerce üzerinde e ticaret sitesine kadar web sitelerinizi birlikte oluşturuyoruz. Eğitimin en önemli özelliklerinden birisi olan birebir olması sayesinde, eğitim boyunca size ait bir internet sitesini geliştiriyor ve yayına alıyoruz.

  WordPress eğitimlerimi birebir verdiğim için mevcut kontenjan durumu ve uygunluk saatleri konusunda bilgi almanız gerekmektedir. Online bağlantılar ile belirli periyotlarda gerçekleştireceğimiz eğitimler ile, eğitim başına birlirli bir işi gerçekleştirip ardından sizin pratik yaparak tamamlamanızı rica edeceğim. 🙂

  Eğitimlerin sonunda WordPress konusunda gelecek olduğunuz noktayı ve artık yapabileceklerinizi birlikte değerlendireceğiz.  🙂

  4 Yorum. Yeni Yorum

  • Asiye Bektaş
   Eylül 12, 2020 8:47 am

   Pandami döneminde Volkan bey ile tanıştım. Uzanktan bağlanarak özel wordpress dersi aldım. İstoçta bulunan dükkanımda ki ürünleri artık internetten satışa çıkarabiliyorum. Eğitim planında değinilmemiş ancak Volkan bey özellikle Woocommerce konusunda oldukça destek oldu ve web sitemi öğrenerek kurmama imkan sağladı. Tüm emekler için teşekkür ederim.

   Cevapla
  • Fiyat nedir

   Cevapla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Fill out this field
  Fill out this field
  Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
  You need to agree with the terms to proceed

  Menü
  Call Now Button7/24 Destek İçin Hemen Arayın!