Google Webmaster Tools Star Wars Modu (Mode)

google webmastertools star wars mode

İçinde bulunduğumuz 3 Mayıs gününün Dünya genelinde Star Wars günü olarak utlanması sebebiyle, Google webmaster’lar için özel bir sürpriz hazırlamış durumda.

google webmastertools star wars modu

Google Webmaster Tools Star Wars Modunu aktif ettiğiniz de filtre bölümünden galaksi değiştirmenize olanak sağlayan değişim, Star Wars gününde webmasterlar için yapılmış özel bir sürpriz oldu diyebilirim.

google webmastertools star wars mode

Webmaster Tools ara yüzünde yer alan ”This Galaxy” butonu, internet sitenizin bulunduğu galaksi için istatistikleri sunmakta. Öte yandan, Far, far avay galaxy ile çok uzaklarda ki galaksinin istatistiklerine göz atabilmektesiniz.
Far, far avay galaxy” olarak şeçimi yaptığınızda karşınıza aşağıda ki hata ibaresinin çıkmakta olduğunu da eklemek isterim.

Sorry–“Far, far away” galaxy data is from a long time ago: Search Console supports only 16 months of data.

Google Webmaster Tools Star Wars Modu hakkında yorum kısmından görüşlerini webmaster arkadaşlarım paylaşabilirler. Bakalım Google’ın güzel sürprizi hakkında sizin görüşleriniz neler 🙂

Not: Kaynak göstermek koşulu kendi sitenizde bu haberi yayınlayabilirsiniz.

Volkan Aktaş

Dijital Pazarlama Uzmanı

Sosyal medya, Seo, Web Tasarım başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında bir fikriniz varsa iletişim bilgilerimden bana hemen ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik

4 Yorum. Yeni Yorum

  • Webmaster tools da ne olduğunu merak etmiştim. Teşekkürler.

    Cevapla
  • Google Webmaster Tools Star Wars Modunun yararı ve kullanımı ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Yada arkadaşlardan ayrıntılı kullanımını bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

    Cevapla
  • Google sıralama sonuçları olarak okadar hızlı şeyler değiştiriyor ki artık yetişemez olduk. Webmastertools konusunda sorularım var size nasıl ulaşabilirim.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü
Call Now Button7/24 Destek İçin Hemen Arayın!